Dlaczego warto przeprowadzać regularną konserwację?

Ploter to w znacznej mierze urządzenie mechaniczne. Duża ilość części ruchomych – zębatek, przekładni i innych tworzy skomplikowane urządzenie, które w codziennej pracy narażone jest na kontakt z wieloma zanieczyszczeniami takimi jak pył, kurz,  resztki atramentu czy papieru. Oczywiście producenci przystosowali urządzenia do pracy w takich warunkach, jednak każde urządzenie mechaniczne zużywa się – zwłaszcza w trudnych warunkach i pod dużym obciążenie. Zabrudzenia to główna przyczyna wielu uszkodzeń ploterów. Doprowadzają one do przyśpieszonego zużycia często bardzo kosztownych podzespołów. Konserwacja pozwala nam przeciwdziałać poważnym usterkom, dodatkowo też daje możliwość przewidywania kondycji plotera – zmniejsza to ryzyko uszkodzenia wtedy gdy jest najbardziej potrzebny!

 

Nasze doświadczenie i informację od stałych klientów pokazują, że coroczny przegląd plotera przeprowadzony przez profesjonalny serwis zmniejsza o połowę ryzyko niespodziewanej i bardzo kosztownej awarii.

 

Każdy przegląd to dodatkowo okazja do aktualizacji oprogramowania plotera na wersję działającą najlepiej. Inwestując w konserwacje sprzętu tak naprawdę maksymalizujecie Państwo jego wydajność i niezawodność oszczędzając jednocześnie pieniądze, które trzeba by wydać na dodatkowe naprawy.

 

Umów się na konserwacje swojego sprzętu:

Kontakt telefoniczny: 784 898 748

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczone *

Możesz używać tych tagów i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij